Hakkımızda

2005 yılında ”günün modası , insanların sosyal yaşantısına uygun olarak en yeni ve kaliteli biçimde saç üzerine geniş kapsamlı işlemler yapma ve bunu hem uygulama hem toptan&perakende satışıyla halka sunmak” ilkesiyle yola çıkan METİNCE PERUK markamız geçen sürede Türkiye ve yurt dışında en büyük toptan&perakende firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Kuruluşundan bu yana aktif bir şekilde hizmet vermekte olup kuaför hayatından başlayıp ticari unvanını gerçek saç satışından başlayarak bütün saç aksesuarlarını (fiber sentetik,peruk,kaynak,saç aparatları,tepelik,protez) satışıyla birlikte uygulamalı bir şekilde yüksek kalite de hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye genelinde başarıya imza atıp ,yurt dışında da bir çok ülkeye hitap etmektedir.

Geniş çeşidi ve uzman kadrosuyla başarı elde etmiş ve etmeye devam etmektedir.

Metince Peruk Saç Atölyesi bünyesinde bulunan Patentli Markamız REMY HAİR Firmamız, sadece sentetik saç ve saç aksesuarları üzerine kurulmuş bir firmadır. Ürünlerimiz Fiber Sentetiktir. Fön ve maşa yapılabilir. Yapılacak işlemler:

  • Ilık Fön
  • Maşa
  • Seramik Maşa
  • 130-160 Derece arasında olmalıdır.

Ürünlerimiz kendi tasarımımızdır. Tamamen 1. sınıf ürünlerdir. Remy Hair markası ağırlıklı olarak toptan satışlara sunulmaktadır. Kendi Web sayfamız, Trendyol, n11 markaları altında METİNCE PERUK olarak internet satışına devam etmekteyiz ve sizlerin satışını etkilemeyecek, haksız rekabet yapılmayacak şekilde, bizlerde sizlerin satış fiyatınızdan internette online satışa devam etmekteyiz. Bizim önceliğimiz siz değerli toptan satan firmalardır.